Xiaomi her masada var, sonunda diş ipi bile ürettiler

Xiaomi‘nin yenilikçi teknoloji devi olarak kişisel bakım ürünleri portföyünü genişlettiği son dönemde, dikkat çekici yeni bir ürün Mijia Taşınabilir Diş Temizleyici (F400) piyasaya sürüldü. Bu cihaz, mükemmel ağız hijyeni sağlamak için güçlü ve çok yönlü bir çözüm sunuyor. Kullanıcıların farklı ihtiyaçlarına yönelik olarak tasarlanan bu cihaz, su jeti ile diş temizleme teknolojisinde yeni bir sayfa açıyor. Mijia F400, özellikle su jeti kullanımında yeni olanlar veya hassas diş etlerine sahip kullanıcılar için ideal olan bulut algılama çok etkili ucu, günlük derin temizlik için standart ucu ve özellikle diş teli kullanan bireyler için tasarlanmış ortodontik ucu olmak üzere üç farklı uçla geliyor.

Farklı kullanıcı tercihlerine uygun dört temizleme modu bulunuyor: nazik, standart, güçlü ve masaj. Bu modlar sayesinde, kullanıcılar fırçalama yoğunluğunu kişisel ihtiyaçlarına ve konfor seviyelerine göre özelleştirebiliyorlar. Xiaomi‘nin yenilikçi “bulut algılama şemsiye jet diş temizleme teknolojisi” ile cihaz, dişler arasındaki boşlukları hedef alan hassas bir merkezi su sütunu ile diş etlerini nazikçe temizleyen halka şeklindeki bir su perdesini birleştiriyor. Genişletilmiş temizleme alanı ve artırılmış yumuşaklık, üstün temizleme sonuçları sunuyor. Dakikada 1.700 su darbesi ile Mijia taşınabilir diş temizleyici, diş plağının %99’unu zarar vermeden etkili bir şekilde temizleyebiliyor.

Xiaomi her masada var, sonunda diş ipi bile ürettiler

Su dolum bölümü, aynı zamanda hijyenik uç saklama bölümü olarak da işlev görüyor. Büyük 200mL’lik çıkarılabilir su tankı, sık sık dolum yapma ihtiyacını ortadan kaldırıyor ve önceki modellere göre %67 kapasite artışı sunuyor. Xiaomi, tek bir şarjla 100 güne kadar “son derece uzun batarya ömrü” vaat ediyor.

Ürün, bulut beyazı, nane yeşili ve mercan pembesi olmak üzere üç renk seçeneği ile sunuluyor. Çin’de 239 yuan (yaklaşık 35 dolar) fiyat etiketiyle JD.com üzerinden satışa sunulmuş durumda. Bu yenilikçi cihaz, kullanıcılara günlük ağız bakımlarında yeni bir soluk getirerek, temizlik rutinlerini bir üst seviyeye taşımayı hedefliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x